O spoločnosti

Pre cestovnú kanceláriu PROtour je absolútnou prioritou spokojnosť klienta. Preto je pre nás dôležité poskytovať vždy kvalitný a profesionálny servis. Spokojnosť klientov kladieme na prvé miesto a od toho sa odvíja aj náš prístup od prvého kontaktu až po návrat z dovolenky alebo pracovnej cesty. Našou obrovskou výhodou sú dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu, ale hlavne vlastné skúsenosti s cestovaním po celom svete. Práve vďaka tomu sme schopní vnímať celý proces spojený s dovolenkou a cestovaním nielen očami cestovnej kancelárie, ale hlavne očami klienta so zreteľom na všetky požiadavky, ktoré s cestovaním súvisia.

Zabezpečíme pre Vás:

  • letenky,
  • ubytovanie,
  • sprostredkovanie zájazdov slovenských a zahraničných cestovných kancelárií,
  • zájazdy a cestovanie na mieru podľa požiadaviek klienta,
  • jazykové pobyty,
  • vízové poradenstvo a servis,
  • prenájom automobilov,
  • cestovné poistenie.

Cestovná kancelária PROtour s.r.o. pôsobí na trhu od konca roku 2012 so zámerom rozvíjania kvalitných služieb cestovného ruchu. Hlavnou víziou a cieľom spoločnosti je poskytovanie profesionálnych komplexných služieb cestovného ruchu na najvyššej kvalitatívnej úrovni so zreteľom na spokojnosť klienta a výslednú cenu.

Vďaka priamemu prístupu do globálnych rezervačných systémov najväčších medzinárodných leteckých spoločností Vám dokážeme zabezpečiť tie najlepšie letenky do celého sveta vrátane letov z ponuky nízkonákladových prepravcov. Rovnako Vám radi v spolupráci s našimi partnermi ponúkneme možnosti rezervácie hotelov doma i v zahraničí, výber letnej dovolenky či rezerváciu exotickej dovolenky. To všetko prostredníctvom kvalitných a overených našich i zahraničných touroperátorov.

Pokiaľ dávate skôr prednosť spoznávaniu sveta na cestách, v našej ponuke je aj ponuka poznávacích a expedičných zájazdov do najrôznejších častí planéty. Keďže máme s cestovaním po svete bohaté skúsenosti, dokážeme Vám v spoločnosti PROtour s.r.o. profesionálne poradiť a vybrať najvhodnejšiu cestovnú kombináciu podľa vašich predstáv.

V ponuke našich služieb cestovateľom nechýba ani zabezpečenie víz do väčšiny štátov sveta. Vďaka našim kontaktom a skúsenostiam dokážeme vybaviť vízum aj do krajín bez priameho zastúpenia na Slovensku alebo v susediacich krajinách.

Tešíme sa na Vašu návštevu na našom webe, alebo v našej kancelárii v Liptovskom Mikuláši. Urobíme všetko pre Vašu spokojnosť a jedinečný zážitok z Vašej cesty.

S úctou Váš tím CK PROtour

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že stránky prehliadate, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať. Viac informácií