Tri ázijské metropoly a najkrajšie pláže Thajska

Tri ázijské metropoly a najkrajšie pláže Thajska

Zaži exotiku v Thajsku, Malajzii a Singapúre s nádherným morom, ochutnaj fantastické jedlo, spoznaj večne usmiatych ľudí a odnes si množstvom zážitkov. Zoberieme ťa na bezpečné a overené lokality plné života. Spojíme dni oddychu s dňami aktívneho spoznávania okolia. Od najvyšších dvojičiek sveta Twin Towers v Kuala Lumpur a supermoderný Singapore s bazénom v oblakoch po thajské starobylé chrámy a rozprávkové pláže. 

Čo všetko zažiješ?

 • navštívime Bangkok, chrámy Wat Phra Kaew a Wat Pho a plavbu po rieke Chaopraya
 • urobíme si výlet do bývalého hlavného mesta Thajska a Siamsej ríše Ayuthaya 
 • oddýchneme si na najkrajších plážach Ázie, ochutnáme skvelú gastronómia aj pestrý thajský nočný život
 • podnikneme výlet na filmový ostrov Phi Phi a pláž Maya Bay (známe s filmu Pláž)
 • prejdeme sa po Kuala Lumpur, s pohľad na mesto z najvyšších dvojičiek sveta - Petronas Twin Towers
 •  neobídeme ani jedinečný Singapur so svojou vibrujúcou atmosférou, večerné svetelné divadlo v zálive Marina Bay Sands, bazén v oblakoch, a záhrady Gardens by the Bay


Trvanie: 15 dní

Ako bude tvoj program vyzerať? 

1.deň

Let z Viedne do Bangkoku 

2.-4.deň - Bangkok nikdy nespí

Po asi desaťhodinovom lete z Viedne pristávame v Bangkoku. Ubytovanie s nami je na každom mieste vždy v 3* alebo 4* hoteli. Bývame vcentre Bangkoku, aby sme spoznali jeho krásy - Grand Palace, Wat Phra Kaew a chrám Wat Pho, kde nájdeme 46 metrov dlhého a 15 metrov vysokého ležiaceho Budhu. Nevšedným zážitkom je plavba po rieke Chao Phraya s návštevou plávajúcich trhoch a meste Ayathuya kam pôjdeme na celodenný výlet. Nezabudneme ani na nočný život v uliciach mesta s vychýrenými kabaretmi v časti Pat Pong, jazdu na Tuk Tukoch, ale aj na nákupné raje v oblastiach Sukhumvit a Siam. Kto má rád pokoj, určite ho očarí zelený Lumpini park v centre obrovského mesta. Bangkok nikdy nespí a my budeme jeho súčasťou celé tri dni.

5.-10.deň - Týždeň na tých najkrajších plážach 

Dopoludňajší letom sa vyberáme na ostrov Phuket, kde bývame v skvelom hoteli priamo na širokej pláži. Nasledujúce dni sú určené hlavne na relax na čarokrásnych plážach Andamanského mora a na spoznávanie tých najtajnejších zákutí ostrova Phuket. Počas pobytu máme možnosť vybrať sa do džungle na slonoch, alebo si urobíme celodenný výlet na filmovo slávne ostrovy Phi Phi  (vrátane zátoky Maya Bay, ktorú preslávil kultový film Pláž).  Prípadne uvidíme ostrov Jamesa Bonda a tradičnú moslimskú rybársku dedinu. Ak uprednostňujete oddych na pláži, nekonečný relax či večernú zábavu v tých najlepších thajských disko kluboch, Phuket je miesto ako stvorené pre vás. Strávime tu nezabudnuteľných 6 dní. 

11.-13.deň - Kuala Lumpur a pestrá Malajzia

Späť do víru veľkomesta - tentoraz absolvujeme dopoludňajší prelet z Phuketu do Malajzie a úplného centra jej hlavného mesta Kuala Lumpur. Ak chcete hovoriř ako miestni, hovorte "kej-el", čo je skratka pre Kuala Lumpur. KLCC zas pre Kuala Lumpur City Center. Trojdňový pobyt začneme tým, že si popoludní užijeme pulzujúce centrum mesta a jeho dominanty, ktorých vrcholom je určite niekdajšia najvyššia stavba sveta Twin Towers alebo ak chcete, Petronas Towers. Na druhý deň pôjdeme už skoro ráno na čaj. Na celodennom , 13 hodinovom výlete, zažijeme čajové plantáže Kameronských výšin s neskorým večerným návratom do hotela. Pre tých, čo čaj neobľubujú to môžeme napríklad vymeniť za poznávací deň v centre Kuala Lumpur kde za návštevu určite stojí aj nezvyčajné akvárium priamo pod Twin Towers. V podvodom tuneli sa tu môžete prejsť medzi žralokmi. Ďalší deň svoj okruh rozšírime na prehliadku širšieho centra mesta minibusom, na poludnie sa presunieme na letisko, aby sme si ešte v ten deň dali skvelú večeru v Singapure a zažili večernú atmosféru tohto skvostného mesta.

14.-15.deň - Celá Ázia v jedinom meste: to je Singapur 

Máme celý deň na to vychutnať si Singapur. Napríklad nezabudnuteľný multifunkčný komplex Marina Bay Sands pozostávajúci z troch výškových budov spojených strechou v tvare trupu lode, ktorá zároveň slúži ako bazén pre hotelových hostí a turistická vyhliadka na mesto Singapur. Pokiaľ máte dosť atmosféry mesta, pre milovníkov relaxu a plážového oddychu odporučíme prehliadku blízkeho ostrova Sentosa. Fanúšikovia nákupov si prídu na svoje v čínskej štvrti, alebo môžeme okukovať výklady v najdrahšej ulici sveta na Orchad road kde majú vedľa seba butiky tie najznámejšie svetové značky. Na letisko pôjdeme až večer a let domov poväčšine prespíme oddychujúc a spracovávajúc množstvo zážitkov.  

Dá sa zažiť aj niečo iné? 

Samozrejme dá! Horeuvedené je príkladný itinerár cesty, ale my sa nedržíme striktne plánov a všetko radi prispôsobíme vašim požiadavkám a chuti spoznávať, objavovať a zažívať. 

Koľko ma to bude stáť?

CENA zájazdu je 2 350 EUR na osobu*

*pri obsadení izby dvoma osobami, v závislosti podľa programu, letenky a času

Cena však vždy bude zahŕňať:

 • spiatočnú letenku a lokálne prelety vrátane všetkých letiskových i palivových poplatkov
 • diaľkové lety s vždy prestížnou a overenou leteckou spoločnosťou 
 • ubytovanie v 3* a 4* hoteloch vždy s raňajkami
 • prepravu z letiska na hotel a späť
 • vybrané výlety a vstupy do pamiatok
 • všetky vstupy do chrámov v Bangkoku
 • vyhliadkovú jazdu loďou v Bangoku
 • celodenný výlet do okolia Bangkoku
 • celodenný výlet na ostrov Phi Phi
 • poldňová prehliadka Kuala Lumpur
 • vstup na vyhliadkovú terasu Marina Bay Sands alebo do záhrad
 • kompexné cestovné poistenie pre každého cestujúceho s krytím až do 220 000,- EUR
 • asistenciu CK PROtour a slovenského sprievodcu počas celého pobytu
 • poistenie CK proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

 • stravovanie okrem raňajok
 • fakultatívne výlety okrem vyššie uvedených
 • osobné výdavky (suveníry, občerstvenie, sprepitné a podobne)Mám záujem

* Odoslaním formuláru dávam súhlas na spracovanie osobných údajov

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že stránky prehliadate, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať. Viac informácií