Z dovolenkárov cestovatelia

V PROtoure veríme, že v každom z nás sa skrýva cestovateľ. Preto sme tu pre všetkých, ktorým kamienkové chorvátske pláže či dotieraví egyptskí predajcovia k dobrému dovolenkovému oddychu nestačia. V PROtoure robíme z dovolenkárov cestovateľov. Spolu tvoríme autentické zážitky, ochutnávame autentické jedlá, spoznávame autentické miesta našej planéty. Pri cestovaní s nami nikdy nie si sám – sme tu stále pre Teba, na telefóne, s osobným prístupom butikovej cestovnej agentúry, aký si ešte nezažil.

Objavuj svet / exotika

Je čoraz ťažšie nájsť autentické miesta, ktoré nie sú skazené masovým turizmom. 

No práve takéto miesta poznáme a pri našich cestách z PROtouru osobne stále objavujeme nové. Vďaka modernej dobe a technológiám sú dnes dostupnejšie, než kedykoľvek predtým. 

Zaži cestovanie všetkými zmyslami, obohať svoje spomienky o svet exotiky kde neexistuje nič, len prítomný okamih.

Predĺžené víkendy / city breaks

Zbaľ si hoc len príručnú batožinu a oddýchni si od reality predĺženým víkendom v niektorom z množstva miest Európy, kam lietajú letecké linky. Od Portugalského Porta po ruský Petrohrad, od Štokholmu po Sicíliu – možností je veľa. 

V PROtoure Ti poradíme s letenkami, prenájmom auta, miestnymi presunmi, ubytovaním, aj tipmi či programom, čo Ti nesmie v danom meste ujsť. 

Krátke city breaky na mieru sú ideálny spôsob, ako si skrátiť čakanie na dlhú dovolenku.

Itinerár na mieru

Nenechaj si nikým určovať, ako má Tvoje cestovanie vyzerať. 

Povedz si kam chceš ísť, čo vidieť a zažiť a poraď sa s našimi travel konzultantmi o tom, čo všetko by sa dalo stihnúť a ako si to celé naplánovať. Itinerár na mieru je špecialitou nás v PROtoure. Od presných miest a zážitkov až po zadania typu „prekvapte ma“ – nás už nič neprekvapí. 

Poradíme a pomôžeme nielen pred cestou, ale keďže sami cestujeme tak vieme, že cestovanie prináša nečakané zážitky a výzvy – sme tu pre to neustále pre vás – ako osobní sprievodcovia, s našimi overenými miestnymi sprievodcami, aj online.

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že stránky prehliadate, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať. Viac informácií